Martin Juhar: Mohli a měli jsme vyhrát

Ač hrál levého beka, patřil Martin Juhar v zápase s Libercem k nejnebezpečnějším hráčům Slavie.

Martin Juhar. Foto: Martin Malý.

PRAHA/LIBEREC - Martin Juhar patřil k nejčastějším a nejpřesnějším střelcům v nedělním zápase. Jeho dalekonosné rány sice třikrát trefily bránu, pokaždé však gólman Bičík míč s vypjetím všech sil vytěsnil.

„Jsem rád, že se mi povedlo trefit branku. Bohužel to tam ale nepadlo, je to škoda, protože jsme na Liberec měli. Brankář Bičík je kvalitní. Pro oko diváka to bylo hezké, ale škoda, že nepadl gól. Ta první střela, ta byla překvapivá, z toho trestňáku to vypadlo nadějně, ale nedopadlo to,“ smutnil po zápase slovenský záložník.

Slavia byla v utkání s mistrem jasně lepším týmem, domů si veze ale jen bod, což je vzhledem k průběhu utkání málo. „My jsme v Liberci chtěli bodovat. Nemusíme se za předvedenou hru stydět. Mohli a měli jsme v Liberci vyhrát. Je to škoda,“ pokračovalo levonohé křídlo.

V sezoně tak vyšli sešívaní podruhé střelecky naprázdno. Kde tkví podle letní akvizice Slavie problém? „Myslím si, že nám chybí klid v koncovce. Dnes jsme si ale vytvořili dost šancí, ze kterých jsme mohli vstřelit ten kýžený gól. Možná nám chybělo i trochu štěstí, to jsme bohužel neměli,“ zakončil Martin Juhar, který v posledních zápasech nastupuje na místě levého beka.

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články