Juniorku ve zbytku sezony povede Milan Titěra

Po odchodu Michala Petrouše a Iva Knoflíčka k A týmu Slavie povede ve zbytku sezony úspěšnou juniorku Milan Titěra. Asistentem a zároveň trenérem brankářů zůstává Luboš Přibyl.
Milan Titěra povede juniorku už v sobotním utkání proti Jablonci (17:00, Xaverov). Následuje domácí derby se Spartou, které se hraje ve středu 8. května od 17 hodin. Spolupracovat bude Titěra s asistentem a trenérem brankářů Lubošem Přibylem a kondičním trenérem Pavlem Čvančarou. Oba pracovali už v realizačním týmu Michala Petrouše.

Milan Titěra doteď působil u dorostu U18 společně s asistentem Janem Roulem. Složení realizačního týmu "osmnáctky" se v současnosti řeší. 

Milan Titěra pracuje ve Slavii dlouhodobě. Nejdéle působil u ročníku 1995, se kterým vyhrál dokonce titul mistra ČR v mladších žácích. Nedávno dostudoval profilicenci mládeže.

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články