Radek Černý odjíždí s týmem na soustředění do Rakouska

Brankář Radek Černý znovu navlékne sešívaný dres. Devětatřicetiletý slávistický odchovanec zítra v časných ranních hodinách odjede s týmem na týdenní soustředění do Rakouska.
„Další záležitosti ohledně jeho působení ve Slavii se budou řešit po návratu mužstva ze soustředění v Rakousku,“ uvedl generální ředitel Slavie Jaromír Šeterle.

Radek Černý se narodil 18. února 1974. Je odchovancem Slavie, v Česku působil ale i v Českých Budějovicích, Poštorné a Chebu. Do Edenu se vrátil po titulu v sezoně 1995/96, za první tým odehrál 362 zápasů, z toho 171 v lize.

Na podzim 2004 odehrál všechna ligová utkání, v lednu následujícího roku pak miláček tribun odešel do anglického Tottenhamu. Tam se na přelomu let 2007 a 2008 stal dokonce gólmanskou jedničkou, v únoru 2008 se představil opět na Slavii v zápase Poháru UEFA. V létě stejného roku potom přestoupil do Queens Park Rangers.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články