Týdenní soustředění v Kaprunu začalo

ST. FLORIAN/KAPRUN – Týdenní soustředění v Kaprunu začalo. Krátce po jedné hodině odpoledne dorazili slávisté do Kaprunu, který bude až do příští neděle jejich útočištěm v rámci herního soustředění.
Autobus se slávistickou výpravou vyrazil z Edenu v šest hodin ráno. Do Rakouska odjelo pětadvacet hráčů včetně brankáře Radka Černého, doma zůstal jen obránce Martin Dobrotka, který je po operaci zánártní kůstky.

Domovem slávistů bude horský hotel St. Florian, kde mají hráči k dispozici veškeré zázemí, od posilovny až po regeneraci. Herní tréninky budou absolvovat na hřišti v nedalekém Uttendorfu, který je od Kaprunu vzdálen zhruba 16 kilometrů. 

První trénink je na programu dnes v 18 hodin. Na hřiště vyrazí všichni hráči kromě Tomáše Mičoly, který má drobné zdravotní problémy. S kondičním trenérem Pavlem Čvančarou bude trénovat individuálně. Zítra by se měl čtyřiadvacetiletý záložník už připojit k mužstvu. 

Další trénink je na programu v pondělí ráno. Odpoledne v 15:30 hodin sehrají slávisté v rámci soustředění svůj první zápas. Soupeřem jim bude ázerbájdžánský Inter Baku. Pozor změna: Zápas se hraje na stadionu v Scheffau am Wilden Kaiser, Dorfstrasse 11.

Hráči Slavie na soustředění v Rakousku:

Brankáři: Kamil Čontofalský, Matej Rakovan, Radek Černý.

Obránci: Matúš Čonka, Martin Dostál, Milan Bortel, Petr Kolařík, Marek Čepelák, Milan Nitrianský.

Záložníci: Karol Kisel, Marcel Gecov, Martin Juhar, Ondřej Petrák, Luboš Tusjak, Martin Hurka, Josef Bazal, Robert Hrubý, Štěpán Koreš, Jaromír Zmrhal, Tomáš Mičola, Viktor Šimeček.

Útočníci: Martin Fenin, Milan Škoda, Dávid Škutka, Jiří Vondráček. Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články