V pátek utkání s Baníkem - info o vstupenkách

EDEN - V pátek 19. července čeká Slavii první zápas v nové sezoně. Do Edenu přijede Baník Ostrava. Výkop je ve 20:15 hodin.
Vstupenky si můžete zakoupit z pohodlí domova přes internet na stránkách ticketportal.cz zde nebo v předprodeji vstupenek na stadionu v Edenu (pokladny u vstupu číslo 4 u železniční trati).

Jednorázové vstupenky na zápas s Baníkem Ostrava pořídíte od 160-ti korun. Uplatnit můžete slevu až 20 procent.

Ceník jednorázových vstupenek najdete zde

Informace o vstupenkách do sektoru hostů

Prodej vstupenek přes internet 

Vstupenky do sektoru hostů je možné zakoupit z pohodlí domova odkudkoliv přes internet prostřednictvím sítě ticketportal.cz zde. Internetový prodej vstupenek do sektoru hostů bude spuštěn v úterý 16. července v 9 hodin ráno. 

Prodej vstupenek u pokladen 

Vstupenky do sektoru hostů budou na základě dohody mezi Slavií a Baníkem k dostání od pondělí 15. července v Ostravě a jejich distribuci i prodej zajišťuje Baník Ostrava. Část kvóty vstupenek pro příznivce hostujícího celku bude v prodeji od pátku 12. července až do čtvrtka 18. července i u pokladen na stadionu v Edenu.

V rámci principu spoluzodpovědnosti klubu za své fanoušky, který prosazuje FAČR, respektoval FC Baník Ostrava návrh Slavie, že
v den utkání se v Edenu vstupenky do sektoru hostů prodávat nebudou. Toto opatření vychází i ze žádosti vlastníka stadionu v Edenu, neboť již od pátku 19. července začnou v okolí stadionu platit některá provozní omezení v souvislosti s přípravou úterního koncertu skupiny Depeche Mode.

Žádáme proto fanoušky hostujícího celku, aby tuto ticketingovou strategii respektovali a včas si ve vlastním zájmu vstupenku zajistili, sledovali oficiální web, kontaktovali svůj klub a případně se domluvili touto cestou na zajištění vstupenky.

Otevírací doba předprodeje vstupenek v Edenu

Pokladny u vstupu číslo 4

Pondělí: 12:00 – 17:30
Úterý: 12:00 – 17:30
Středa: 13:00 – 19:00
Čtvrtek: 12:00 – 17:30
Pátek: 9:00 – 16:00

V pátek 12. července je otevírací doba 13:00 – 20:00

Informace pro členy Fanklubu:

Fanoušci Slavie si mohou vstupenky objednat přes sekretariát Fanklubu na e-mailu sekretariat@slavista.cz Tuto službu zajišťuje Fanklub pro členy Fanklubu i Odboru přátel zdarma.

Informace pro členy FO-OP SK Slavia Praha:

Fanoušci Slavie si mohou vstupenky objednat přes sekretariát Odboru přátel na e-mailu fo-sk-slavia@volny.cz Tuto službu zajišťuje Odbor přátel pro všechny fanoušky už téměř padesát let. 

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články