ONLINE: Sešívaní hrají generálku proti Mostu, na 2:0 zvyšoval nováček Štěpán

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Od 17 hodin hraje Slavia v Edenu generálku proti Mostu. Už za týden v pátek přivítají svěřenci trenéra Petrouše doma v rámci 1. kola Gambrinus ligy Baník Ostrava.
Sestava Slavie už má pravděpodobně podobu, která se nebude příliš lišit od té ligové. V brance je Kamil Čontofalský, na stoperu však tentokrát vedle Milana Bortela hraje Ondra Petrák. Na lavičce už bude připravena zasáhnout do hry čerstvá posila Slavie záložník Vojtěch Štěpán.

Záloha má tradiční složení Gecov - Mičola, Kisel, Zmrhal, Juhar. V útoku operuje Milan Škoda. 

Sestava Slavie proti Mostu: Čontofalský - Nitrianský, Petrák, Bortel, Čonka - Kisel, Gecov, Zmrhal - Mičola, Škoda, Juhar.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články