Do Slavie přichází na hostování Vojtěch Štěpán

PRAHA/EDEN – Slavia hlásí posilu do zálohy. Klub se dohodl na působení osmadvacetiletého ofenzivního záložníka Vojtěcha Štěpána, který přichází na půlroční hostování s následnou opcí.
„Vzhledem k tomu, že skončilo na konci minulé sezony hostování Janu Vošahlíkovi, tak jsme hledali podobný typ hráče. Jsme velice rádi, že jsme se s Hradcem dohodli na půlročním hostování s následnou opcí,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Miroslav Držmíšek.

Vojtěch Štěpán zasáhne už do páteční generálky před novým ročníkem Gambrinus ligy. Slavia se od 17 hodin utká v Edenu s Baníkem Most.

Vojtěch Štěpán se narodil 8. června 1985, nedávno tedy oslavil své osmadvacáté narozeniny. Odchovanec Sigmy Olomouc začínal s dospělým fotbalem na hostování v Letohradě, v Gambrinus lize pak postupně oblékal dres mateřské Olomouce, Hradec Králové a Jablonce. Od léta 2010 hostoval hbitý záložník znovu v Hradci Králové, kam v loňském roce definitivně přestoupil. V dresu „votroků“ si připsal sedm ligových branek.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články