V pátek před Baníkem autogramiáda Davida Hubáčka

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Před prvním utkáním nového ligového ročníku se Slavia rozloučí se svou novodobou legendou Davidem Hubáčkem. V den zápasu od 18:30 hodin navíc proběhne Davidova autogramiáda ve fanshopu v Edenu.
Obránce David Hubáček se rozloučí se sešívaným dresem po dlouhých osmi letech, během kterých odehrál za Slavii 371 zápasů a podepsal se pod mistrovské tituly z let 2008 a 2009 i pod výkony v Lize mistrů, Poháru UEFA a Evropské lize. Po skončení minulé sezóny se David rozhodl z rodinných důvodů vrátit do mateřského Zlína, kde bude pokračovat v kariéře v dresu místního Fastavu.

Autogramiáda Davida Hubáčka se uskuteční v den zápasu s Baníkem Ostrava, tedy
v pátek 19. července od 18:30 hodin ve fanshopu Slavie v Edenu. Spolu s autogramiádou bude představena i nová kolekce triček z dílny slávistického fanshopu. Neváhejte, přijďte si pro podpis legendy a zároveň se vybavte na novou sezónu!

Vzkazy Davidu Hubáčkovi můžete do úterý 16. července psát pod fotografii na slávistický facebook nebo na twitter s hashtagem #delnikfotbalu. Ty nejoriginálnější z nich budou otištěny v Poločasu na zápas s Baníkem. Také zápasový magazín bude věnován loučící se legendě Slavie.

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články