Informace o testech slávistů v jiných klubech

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Záložník Luboš Tusjak s největší pravděpodobností zamíří na hostování do druholigového Táborska, na testech v dalších týmech je i pětice hráčů juniorky.
Jedenadvacetiletý záložník Luboš Tusjak je na testech v jihočeském FC MAS Táborsko, za které odehrál přípravné utkání proti Vlašimi a vstřelil jedinou branku utkání. Hostování ještě není smluvně dotažené, definitivně by mělo být jasno do konce tohoto týdne.

Na testech je i několik hráčů, kteří v minulé sezóně patřili do kádru úspěšné juniorky. Jakub Sudek v Bohemians Praha (Střížkov), Patrik Malina v Roudnici nad Labem, Petr Růžička v Ústí nad Labem a Marek Červenka a Matěj Paprčiak ve Viktorii Žižkov. O tom, zda tito hráči odejdou na hostování, bude jasno do konce týdne.

Na roční hostování bez opce do Vysočiny Jihlava odešel již na začátku přípravy obránce a v uplynulé sezóně kapitán juniorky Jan Mikula, brankář Martin Berkovec bude působit na hostování v Bohemians Praha 1905.

S juniorkou nebudou nadále pokračovat Jakub Šimkovský, Filip Žák a Marek Šittich, kterým skončila smlouva a nebylo jim nabídnuto její prodloužení.

V A-týmu nebudou v přípravě nadále pokračovat obránci Jiří Krejčí a Kaarel Kiidron, kteří ve Slavii působili v uplynulých dnech na testech.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články