Jak se chytalo v Anglii nebo proti Slavii? Ptejte se Radka Černého v Google+ Hangout!

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Další Google+ Hangout bude mít speciálního hosta. Ve čtvrtek 18. července od 13:00 bude na dotazy fanoušků odpovídat živě navrátilec do Slavie a brankář Radek Černý!
Radek Černý se vrátil do Slavie po osmi letech. Zatím odpovídal pouze na dotazy zástupců médií, tentokrát budete mít svou šanci vy! Ve čtvrtek 18. července od 13 hodin se tedy můžete dozvědět, jak se Radkovi chytalo na ostrovech, co říká na brankáře Robinsona nebo jak se cítil, když chytal proti Slavii na Strahově v Poháru UEFA.

Pokud se chcete Hangoutu přímo zúčastnit a pokládat Radkovi Černému otázky živě, máte možnost se přihlásit do čtvrtka na emailovou adresu michal.bycek@slavia.cz. Své dotazy také můžete pokládat přes slávistický Facebook, Google+, na Twitter s hashtagem #hangoutscernym, nebo na emailovou adresu michal.bycek@slavia.cz. A nezapomeňte ve čtvrtek od 13:00 sledovat kanál Slavia TV na Youtube!

Co je Google+ Hangout?


Díky Google+ Hangout je možné pořádat videokonference, do kterých se zapojí sami fanoušci. Ať už přímo, nebo nepřímo. Součástí videokonference může být až devět fanoušků.

Pokud chcete být přímo účastníkem videokonference, musíte splnit několik podmínek. Potřebujete mít na svém notebooku nebo počítači webovou kameru s mikrofonem, účet na Google+ (a mít Slavii ve svých kruzích) a kvalitní připojení k internetu. Je také potřeba, aby byl fanoušek připojen patnáct minut před samotným vysíláním. To je ve čtvrtek 18. července ve 12:45 hodin.

Pokud se chcete Google+ Hangoutu přímo zúčastnit, přihlaste se do čtvrtka do 10:00 na email michal.bycek@slavia.cz.

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články