Do nové sezony s Josefem Bicanem na dresu

EDEN - Právě začínající ligová sezona se ponese v duchu připomenutí výročí narození největší legendy Slavie i legendy celého českého fotbalu - Josefa „Pepiho“ Bicana.
Nové dresy Slavie pro sezonu 2013/2014 mají na přední straně pod límečkem podpis Pepiho Bicana s číslovkou 100. Celý ročník 2013/2014 je koncipován jako připomenutí slavného střelce a slavného slávisty. 25. září 2013 totiž uplyne přesně sto let od chvíle, kdy se Josef Bican narodil. S podpisem Pepiho Bicana se budou fanoušci setkávat na vstupenkách na domácí zápasy, každá permanentní vstupenka nese dobovou fotografii slávistické legendy, vyraženy byly speciální zlaté a stříbrné pamětní mince s Josefem Bicanem.

„Jméno Bican patří mezi největší legendy. Byl bych moc rád, kdybychom v nové sezoně u nás našli hráče, který by dával tolik gólů jako on. To by nám moc pomohlo. Určitě se budeme snažit, abychom na hřišti odváděli ten nejlepší výkon. Můžeme si také vzít příklad z jeho celého životního příběhu, který je velice silný,“ uvedl kapitán 
Karol Kisel.

Po roce a půl se opět zaplní přední část slávistického dresu. Do nové sezony Slavia vstupuje s novými hlavními partnery, kterými jsou Chance a Smartwings.

Dodavatelem sportovního oblečení a vybavení nejen pro A-mužstvo Slavie ale i pro všechny ostatní mládežnické celky Slavie a týmy žen zůstává nejstarší sportovní značka – UMBRO

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články