Jaromír Zmrhal na další tři roky slávistou!

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Slavia prodloužila smlouvu s devatenáctiletým záložníkem Jaromírem Zmrhalem. Sešívaný dres bude oblékat do 30. června 2016, klub na něj může uplatnit následnou roční opci.
Jaromír Zmrhal přišel do A-týmu před začátkem loňské sezony, absolvoval úspěšnou přípravu a od začátku dostal od tehdejšího trenéra Petra Rady příležitost. Během ligového ročníku se stal oporou záložní řady, nastoupil do 28 zápasů, což je ze všech hráčů nejvíce. Celkem v loňské sezóně odehrál 2220 minut, což z něj dělá druhého nejvytíženějšího hráče za dalším mladíkem, Ondrou Petrákem.

Ve čtvrtek 18. července podepsal Jaromír Zmrhal za účasti svého agenta Haralda Schiestla se Slavií novou profesionální smlouvu do 30. června 2016 s tím, že na něj klub může uplatnit následnou roční opci. „Jsem rád, že můžu ve Slavii pokračovat. V A-týmu jsem vlastně teprve první rok, takže si to tu chci ještě pořádně užít," prozradil po podpisu nového kontraktu Jarda Zmrhal.

Zatím jsem prošel tři kluby, předchozí dva v hodně mladém věku, to byl Žatec a potom chvíli Blšany. Jinak jsem ve Slavii od svých deseti let," připomněl záložník, který na začátku srpna oslaví dvacáté narozeniny a tím pádem i dekádu ve Slavii. Ale Slavii jsem měl v srdci už předtím, když jsem hrál za jiné kluby," pokračoval Zmrhal.

A jak se Jarda těší na zápas s Baníkem? Těším se moc. Jsme nabuzení a doufáme, že to vyjde a že ta nadcházející sezona bude lepší než ta poslední," věří devatenáctiletý záložník.

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články