Focení A-týmu před startem nové sezony

EDEN – Hráči a realizační tým Slavie absolvovali tradiční fotografování před startem nové sezony.
Přesně hodinu po poledni vyrazilo všech čtyřiadvacet hráčů z útrob stadionu a kráčelo na trávník. Na svá místa se řadili poslušně podle předem připraveného zasedacího pořádku. Jako poslední dorazili do středu hřiště brankáři, jejich pozdní příchod doprovodili jejich spoluhráči mohutným potleskem.

Jakmile se všechny tři řady naplnily a provedly se poslední drobné úpravy zevnějšku, klubový fotograf Martin Malý zavelel: „Pozor, fotíme.“

Po týmové fotografii, která bude použita na oficiální plakát Slavie a další tiskoviny, se hráči přesunuli o kus dál na fotografování portrétů. Poslední zastávkou byla kabina hostů, kde byla připravena kamera a velká fotostěna na natáčení videovizitek hráčů. Ty se budou promítat na velkoplošných obrazovkách před začátkem domácích zápasů Slavie. Videovizitky hráčů na novu sezonu budou mít premiéru v pátek na utkání Slavie s Baníkem.

A-tým SK Slavia Praha

Horní řada zleva: Josef Bazal, Martin Hurka, Matúš Čonka, Viktor Šimeček, Petr Kolařík, Ondřej Petrák, Jaromír Zmrhal, Dávid Škutka, Milan Nitrianský, Jiří Vondráček, Vojtěch Štěpán, Štěpán Koreš, Martin Dostál.
Prostřední řada zleva: vedoucí mužstva Stanislav Vlček, kondiční trenér Pavel Čvančara, hlavní kustod Jiří Strnad, Martin Fenin, Milan Škoda, Matej Rakovan, Marcel Gecov, Tomáš Mičola, lékař Martin Dvořák, fyzioterapeut Radek Hubinka, kustod a masér Petr Bílek.
Dolní řada zleva: Radek Černý, Milan Bortel, Martin Dobrotka, asistent trenéra a trenér brankářů Juraj Šimurka, hlavní trenér Michal Petrouš, asistent trenéra Ivo Knoflíček, Karol Kisel, Martin Juhar, Kamil Čontofalský. 

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články