Slavia představuje nového partnera – společnost 4Home

EDEN - SK Slavia Praha má nového velkého partnera, kterým je společnost 4Home provozující stejnojmenný e-shop www.4home.cz.
Na stránkách www.4home.cz najdete z pohodlí domova širokou škálu výrobků se zaměřením na vybavení pro dům, byt a zahradu.

V sortimentu 4Home si mohou fanoušci vybrat ze stylového bytového textilu, originálních bytových dekorací a doplňků, moderního vybavení kuchyně a jídelny i nepostradatelných pomocníků a techniky na zahradu či do dílny. V současné době navíc rozšiřuje svůj sortiment o další značkové zboží v oblasti zahradní techniky, domácích spotřebičů a v sortimentu bytového textilu, který tvoří základní pilíř nabídky 4Home.

Pro 4Home byl sponzoring Slavie jednoznačnou volbou. „Naše firma je plná sportovců a fanoušků Slavie Praha. Vzhledem k tomu, že naším cílem i cílem Slavie je dostat se na špici ve svém oboru, nemuseli jsme se dlouho rozmýšlet, jestli se staneme partnery Slavie. Je to pro nás čest být spojováni s klubem s dlouholetou tradicí protkanou mnoha úspěchy a sportovními legendami,“ uvedl marketingový ředitel firmy Martin Sýkora. 

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články