Vychází první magazín Poločas nové sezony!

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Už v pátek vstupuje Slavia do Gambrinus ligy utkáním s Baníkem Ostrava a na fanoušky čeká první číslo zápasového magazínu Poločas. Můžete se těšit na více rozhovorů, informací z klubu i fotografií, magazín Poločas bude mít nově 32 stran!
Po dlouhých osmi letech bude Slavia vstupovat do sezony bez Davida Hubáčka na soupisce a právě loučícímu se obránci sešívaných bude věnováno první číslo Poločasu v novém ročníku. Těšit se můžete na velký rozhovor, fotoohlédnutí za Hubovým působením ve Slavii, vzpomínky spoluhráčů i vzkazy fanoušků, které jste posílali přes sociální sítě. S Davidem se fanoušci budou moci osobně rozloučit na předzápasové autogramiádě (od 18:30 ve fanshopu v Edenu) i během ceremoniálu před výkopem samotného zápasu.

Dále v novém Poločase najdete představení letních posil – navrátilce brankáře Radka Černého a záložníka Vojtěcha Štěpána, plány do nadcházející sezony přiblíží rozhovory s trenérem Michalem Petroušem, sportovním ředitelem Miroslavem Držmíškem a vedoucím mužstva Standou Vlčkem, obrazem se vrátíme ke všem zápasům letní přípravy. Nového trenéra juniorky Daniela Šmejkala jsme vyzpovídali ohledně přípravných zápasů a kádru, který vstoupí do druhé sezony Juniorské ligy.

Magazín Poločas koupíte v den zápasu s Baníkem u kolportérů před stadionem a na tribunách, ve fanshopu a na vybraných stáncích s občerstvením. Cena zůstává stejná jako v minulé sezoně – 20 korun.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články