Vsaďte si na Slavii a získejte zdarma 200 Kč na první sázky u Chance

EDEN – Ligová sezona začíná domácím duelem proti ostravskému Baníku. Vsaďte si na zápas u Chance, nového hlavního sponzora, a získejte 200 korun zdarma na první sázky!
Porazí Slavia ve svém prvním domácím zápase v nové sezoně Baník? Kdo se zapíše mezi střelce? Kolik v utkání padne celkem branek? Na to vše a mnoho dalšího si můžete vsadit u sázkové kanceláře Chance - nového hlavního partnera SK Slavia Praha.

Proč sázet zrovna u Chance?


Získáte okamžitě a zcela zdarma
200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky

K tomu navíc získáte možnost hrát o další bonus až ve výši
2 000 Kč

To samozřejmě není vše. Chance nabízí širokou nabídku sázkových příležitostí, možnost sázet LIVE v průběhu zápasu nebo sledovat stovky sportovních přenosů zdarma online. Každý sázkař u nás navíc získává za každou sázku věrnostní body, které může využít například na sázky zdarma. Všechny sázky na internetu jsou nyní bez manipulačního poplatku.

Vsaďte si u Chance na svůj oblíbený tým v prvním zápase sezony!


Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články