Majitel stadionu v Edenu k výpadku světla během zápasu s Baníkem

EDEN - Během pátečního zápasu Slavie s Baníkem Ostrava došlo k výpadku světla. Stadion v Edenu se ponořil do tmy zhruba v 69. minutě, výpadek světla trval přibližně třináct minut.

Zveřejňujeme stanovisko majitele stadionu k této záležitosti:


„Podle prvních poznatků se jeví, že příčinou výpadku byla porucha na UPS, ale definitivní potvrzení budeme mít až po komplexní prohlídce celého systému,“ komentuje důvod výpadku majitel arény Václav Slavíček.

Podle něj by mělo být do budoucna takové situaci zamezeno, neboť ještě před plánovaným utkáním UEFA Superpoháru, který se v Edenu odehraje v termínu 30. srpna 2013, dojde k rekonstrukci systému osvětlení v aréně. Rekonstrukcí se nejen posílí intenzita osvětlení, ale dojde také k testování celého systému, které má zamezit tomu, aby se podobná situace opakovala.

„Omlouváme se hráčům i fanouškům a po dohodě s SK Slavia Praha navrhneme způsob, jak budeme fanouškům přerušení utkání kompenzovat,“ doplnila obchodní ředitelka E Side Lucie Brabcová

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články