VIDEO: Legendy přejí Slavii do nové sezony všechno nejlepší

EDEN – Jan Lála, Dušan a Peter Herdové, Jan Mareš, Pavel Řehák, Ivo Lubas, Pavel Novotný, Robert Segmüller, Vladislav Lauda, Jiří Vávra a další.
Při příležitosti prvního zápasu v nové fotbalové sezoně se opět sešli bývalí hráči Slavie v klubových prostorách na stadionu v Edenu v hojném počtu, aby převzali od vedení klubu čestné permanentky.

„Do sezony přeji Slavii jenom to nejlepší, věřím, že kluci budou kopat o první, druhé nebo třetí místo. Myslím si, že teď už to konečně přijde,“ přeje si legendární obránce
Jan Lála.

Setkání na novém stadionu v Edenu se konají pravidelně před každou sezonou, letos se bývalí hráči Slavie sešli při této příležitosti už pošesté

„Přeji Slavii co nejvíce úspěchů, aby to bylo rozhodně lepší než v minulé sezoně, aby na tento krásný stadion chodilo mnohem více lidí a aby také viděli hezčí fotbal,“ dodal bývalý slávistický středopolař Peter Herda.

„Důležité je, aby sezona dobře odstartovala. Myslím si, že bychom toho mohli využít, máme celkem příznivý los,“ doplnil Pavel Řehák.

Posledním bodem setkání bylo společné fotografování na hrací ploše. Poté se už všichni slávisté odebrali na svá místa, odkud sledovali první ligový zápas nové sezony. 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články