Informace pro fanoušky cestující do Liberce

PRAHA/EDEN - Přinášíme vám informace k nedělnímu utkání v Liberci, které vydal pořadatel zápasu. Lístky pro slávistické fanoušky (cena 90 Kč) budou k dispozici v den zápasu na dvou pokladnách u sektoru hostů.
Vstup do sektoru pro slávistické fanoušky je z ulice Sokolské (viz mapa a plánek stadionu pod článkem). Organizátoři informují, že pořadatelská služba a bezpečnostní agentura budou u vstupu na stadion provádět důkladné bezpečnostní kontroly. Jako na všech stadionech klubů Gambrinus ligy je zakázáno používat pyrotechniku.

V této souvislosti nás severočeský klub požádal o zveřejnění informace, že zapálení pyrotechniky bude řešit Hasičský záchranný sbor. Pokuty za porušení zákazu používání pyrotechniky jsou od 2 000,- do 20 000,- dle druhu pyrotechniky.

Při porušení Návštěvního řádu nebude fanoušek na stadion vpuštěn, případně bude vyveden bez nároku na náhradu vstupného. Pořadatelé zápasu děkují za dodržování Návštěvního řádu stadionu a doporučují na stadion přijít s dostatečným časovým předstihem.

Utkání v Liberci se hraje v neděli 28. července od 20:15.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články