Červenka a Paprčiak na hostování do Viktorie Žižkov

PRAHA/EDEN - Útočníci Marek Červenka a Matěj Paprčiak odchází na půlroční hostování bez následné opce do druholigové Viktorie Žižkov.
„Jednání o hostování obou hráčů byla definitivně dotažena v pátek dopoledne. Marek Červenka i Matěj Paprčiak odchází do Viktorie Žižkov na hostování do 31. prosince 2013 bez následné opce," uvedla ředitelka komunikace SK Slavia Praha Soňa Nouzáková.

Dvacetiletý útočník Marek Červenka patřil v uplynulé sezoně k nejlepším střelcům juniorky, v posledním zápase sezony si připsal i premiérový start za A-tým, když naskočil na 26 minut v Jihlavě. Jarní část sezony 2011/2012 strávil na hostování v druholigové Vlašimi.

Dvaadvacetiletý Matěj Paprčiak má v A-týmu Slavie bohatší zkušenosti než Červenka, v sezoně 2011/2012 nastoupil k celkem šesti zápasům, odehrál 76 minut. Minulý ročník pak strávil na hostování v třetiligovém Králově Dvoře a ve 28 zápasech si připsal 17 gólů.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články