Poslední rozloučení s 1. místopředsedou OP Petrem Kmentem

EDEN - Poslední rozloučení s velkým slávistou a místopředsedou Odboru přátel Slavie Petrem Kmentem se uskuteční v pátek 30. srpna v 11 hodin ve Velké obřadní síni krematoria v Praze Strašnicích.
Petr Kment (20. srpna 1942 – 22. srpna 2013) byl bývalý československý zápasník a reprezentant Československa v řecko-římském zápase. Olympionik, který získal bronzovou medaili z olympijských her v Mexiku, byl i současným místopředsedou Odboru přátel Slavie. Petr Kment byl odmala věrným slávistou. Na novém stadionu v Edenu pak pravidelně sedával na svém permanentkářském místě v sektoru 129. Před sedmi lety jej jeho přátelé přivedli i k aktivní práci pro Slavii. Byl zvolen 2. místopředsedou výboru OP, kde se zejména zasloužil o inovaci a zpřesnění formulací ve stanovách OP či o vyřešení problému se zachováním tradičních průkazek. Patřil mezi vždy aktivní účastníky výborových schůzí.

I v době přípravy dalšího volebního období výboru OP patřil mezi jeho nejaktivnější členy. Pečlivě dbal o to, aby každé jednání mělo svůj pevný řád a obsah. Při květnových volbách získal nejvíce hlasů, a tak i z tohoto důvodu byl členy výboru zvolen do funkce 1. místopředsedy. Z této pozice se do poslední chvíle velice snažil dále zlepšovat činnost výboru, získávat další členy OP, zkrátka pracovat ve prospěch červenobílých barev. To vše až do čtvrtečních ranních hodin 22. srpna 2013.

Čest jeho památce!

Aktuálně

DK: Tribuna Sever na derby otevřena

včera
Disciplinární komise LFA rozhodla o žádosti Slavie o upuštění zbytku trestu.

Věřím, že kádr udržíme pohromadě

včera
Úlevu cítí po zisku mistrovského titulu sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar. „Krizové momenty přišly kolem velkých zápasů v Evropské lize. Před kluky i celým realizačním týmem musím smeknout," říká po zápase s Baníkem.

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

před 2 dny
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Další články