Slávisté ročníku 2005 ovládli Memoriál Františka Veselého

BÍLINA/PRAHA – V úterý a ve středu 24. a 25. září se slávisté ročníku 2005 představili na Memoriálu Františka Veselého v severočeské Bílině. Sešívaní dokázali celý turnaj vyhrát, když porazili i obhájce loňského vítězství Spartu.
Turnaj se hrál systémem každý s každým, malí slávisté se tak postupně utkali s Juniorem Teplice, Pardubicemi, domácí Bílinou, Chrudimí, Ústím nad Labem a v rozhodujícím zápase i s pražskou Spartou, obhájcem loňského prvenství.

Sešívaní procházeli turnajem suverénně, největší drama prvního dne turnaje ale přinesl právě jejich zápas s Teplicemi, ve kterém se soupeři podařilo v posledních minutách vyrovnat na 3:3. Rozhodujícím zápasem celého turnaje pak bylo pražské derby Slavie a Sparty, ve kterém se letenští ujali vedení, slávisté ale ohromným úsilím, bojovností a fotbalovým umem utkání otočili a vezou si domů obří pohár pro vítěze Memoriálu. Ten jim předal bývalý hráč Slavie František Veselý nejmladší.

Prvenství je o to cennější, že turnaj byl vypsán pro hráče ročníku 2004, tedy o rok starší, než bylo mužstvo Slavie.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články