Jaromír Zmrhal je jednou z tváří kalendáře Prahy 10

EDEN - Jaromír Zmrhal se stal jednou z tváří kalendáře na rok 2014, který připravuje Městská část Praha 10.
Focení probíhalo na stadionu v Edenu. Záložník Slavie měl před objektivem fotoaparátu parťačku – fotbalistku sousedního vršovického klubu z Ďolíčku.

„Bylo to moje první profesionální focení tohoto rázu, takže jsem byl trochu nervózní, protože jsem nevěděl, co mě čeká. Ale nervozita hned opadla, byla to zábava,“ popisoval
Jaromír Zmrhal své počínání před fotoaparátem zkušeného fotografa Jakuba Ludvíka.

„Byla to pro mě moc zajímavá zkušenost, Jakub Ludvík je velký pohodář. Kromě toho, že to bylo moje první focení na kalendář, tak jsem měl také na sobě poprvé make-up. Tohle zrovna moc příjemné nebylo,“ zakončil s úsměvem Jaromír Zmrhal, pro kterého to přece jen první akce tohoto druhu nebyla.

S Karolem Kiselem, Marcelem Gecovem a Miss ČR Anetou Vignerovou pózovali Jakubovi Ludvíkovi na začátku nové sezony při představování nových dresů Slavie. 

Fotogalerie

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články