Karol Kisel odstartoval projekt Patroni mládeže 2013/14

EDEN – Ve středu odstartoval na tréninkových hřištích v Edenu opět projekt patronů slávistické mládeže. Jako první patron přišel v letošní sezoně na trénink Slavie U12 Karol Kisel.
Slávistický kapitán strávil na tréninku malých nadějí více než hodinu a dětem se pečlivě věnoval. Vymyslel si pro malé slávisty několik zajímavých cvičení, která s nimi ve skupinách sám absolvoval.

Projekt patronů mládežnických týmů z řad hráčů áčka má ve Slavii už dlouholetou tradici. Sešívaní dochází na tréninky „svých“ týmů, podílejí se na tréninkových jednotkách nebo s malými slávisty besedují.

Patroni mládeže v sezoně 2013/2014:

U13 Radek Černý
U12 Karol Kisel
U11 Milan Škoda + Milan Nitrianský
U10 Ondřej Petrák + Karel Hrubeš
U9 Jaromír Zmrhal + Štěpán Koreš
U8 Martin Dostál
U7 Martin Hurka + Petr Kolařík
U6 Viktor Šimeček + Václav Prošek

Fotogalerie

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články