V sobotu přátelský zápas v Trutnově

PRAHA/EDEN – Reprezentační přestávku proloží Slavia přátelským utkáním na severovýchodě Čech. Soupeřem bude sešívaným divizní MFK Trutnov. Hraje se v sobotu 12. října od 15 hodin na městském stadionu v Trutnově.
Utkání začíná v 15:00, už od 13 hodin bude na městském stadionu v Trutnově probíhat doprovodný program. Vstupenky se budou prodávat přímo na stadionu v den utkání, cena je 80 korun pro muže, 60 korun pro ženy, důchodce a mládež do 18-ti let. Předškoláci a držitelé průkazky ZTP mají vstup zdarma.

Městský stadion najdete v Trutnově v ulici Na Lukách za zimním stadionem (viz mapa).

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články