Informace pro fanoušky cestující na Slovácko

PRAHA/EDEN - Přinášíme vám informace k nedělnímu utkání na Slovácku, které vydal pořadatel zápasu. Vstupenky pro slávistické fanoušky (cena 150 Kč) budou k dispozici v den zápasu dvě hodiny před výkopem.
Vstup do sektoru, který je určen pro slávistické fanoušky a nachází se na jižní tribuně „D“, je možný z ulice Rostislavova (viz mapa a plánek stadionu pod článkem). Organizátoři informují, že pořadatelská služba a bezpečnostní agentura budou u vstupu na stadion provádět důkladné bezpečnostní kontroly a namátkové kontroly na alkohol. Jako na všech stadionech klubů Gambrinus ligy je zakázáno používat pyrotechniku. 

Při porušení Návštěvního řádu nebude fanoušek na stadion vpuštěn, případně bude vyveden bez nároku na náhradu vstupného. Pořadatelé zápasu děkují za dodržování Návštěvního řádu stadionu a doporučují na stadion přijít s dostatečným časovým předstihem.

Pokud jedete do Uherského Hradiště autem, pořadatelé doporučují parkovat u obchodního domu Tesco na příjezdové komunikaci směrem od Brna. Stadion je odtud vzdálen jen několik minut chůze.

Utkání v Uherském Hradišti se hraje v neděli 24. listopadu od 19:00.Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články