Slavia U16 ovládla turnaj v Žilině. Sešívaní ani jednou neprohráli

PRAHA/ŽILINA - Tým Slavie U16 se o uplynulém víkendu zúčastnil mezinárodního turnaje v Žilině. Turnaje se zúčastnilo 5  týmů z ČR, Polska, Slovenska a Ukrajiny. Sešívaní turnaj bez jediné prohry ovládli.
„Do Žiliny jsme odjížděli bez několika zraněných hráčů a již při odjezdu jsme tušili, že pro hráče bude hodně náročné zvládnout po těžké sezoně takový turnaj,“ věděl dopředu trenér Slavie U16 Milan Titěra.

„Po prvním utkání došlo k dalším zdravotním komplikacím, a proto jsme druhou část turnaje dohrávali pouze se dvanácti hráči. Tyto nepříjemnosti naopak tým semkly a umožnily nám vyzkoušet si hráče na různých postech,“ popsal komplikace trenér nakonec vítězného celku.

„Všechny zápasy měly vysoké tempo a kvalitu. Měli jsme možnost poznat trend fotbalu v jiných zemích a přesvědčili jsme se, že je třeba vyhledávat pro slávistické týmy více hráčů s většími rychlostními předpoklady,“ nastínil trenér Milan Titěra.

„Kladem turnaje bylo i pozitivní fandění rodičů a fanoušku Baníku a Žiliny, které dávalo zápasům atmosféru. Hráči Slavie předvedli dobré výkony a disciplínu na hřišti. Dva zápasy se nám povedly střelecky a snad jen v posledním utkání jsme nedokázali vyřešit spoustu nadějných akcí,“ zakončil kouč Milan Titěra.

Výsledky Slavie U16 na turnaji v Žilině:

Utkání se hrála 2x30 minut na UMT

SKS – Krakow (PL) 4:1
SKS – Žilina (SVK)1:1
SKS – B. Ostrava 3:2
SKS – K. Lvov (UKR) 1:0

Nejlepším brankářem turnaje vyhodnocen pořadateli slávista D.Toman.

Tabulka:

1.Slavia Praha 10b
2. B.Ostrava 7b
3. Krakow 5b
4. Žilina 5b
5. Lvov 5b

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články