Trenér Koubek končí u reprezentace U19

EDEN - Trenér Miroslav Koubek odchází od reprezentačního výběru do 19 let a bude se věnovat pouze Slavii. Dvaašedesátiletý trenér ukončil spolupráci s FAČR po vzájemné dohodě. Od reprezentace U19 odchází kvůli budoucím termínovým kolizím programu Slavie a reprezentačního výběru.
Miroslav Koubek vedl reprezentaci od loňského léta a tým U19 dovedl na podzim k postupu z úvodní části kvalifikace ME, když mladí reprezentanti pod jeho vedením porazili Kypr, Gibraltar a Chorvatsko.

„Děkujeme trenéru Koubkovi za odvedenou práci i za postup do další kvalifikační fáze. Odevzdává dobře připravený tým, který má šanci dosáhnout dalších úspěchů,“ uvedl technický ředitel FAČR
Dušan Fitzel na oficiálních stránkách Fotbalové asociace ČR.

Jméno Koubkova nástupce zatím není známo, pravomoce hlavního trenéra zatím přebírá současný asistent U19 Jiří Saňák. 

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články