Trenér Koubek končí u reprezentace U19

EDEN - Trenér Miroslav Koubek odchází od reprezentačního výběru do 19 let a bude se věnovat pouze Slavii. Dvaašedesátiletý trenér ukončil spolupráci s FAČR po vzájemné dohodě. Od reprezentace U19 odchází kvůli budoucím termínovým kolizím programu Slavie a reprezentačního výběru.
Miroslav Koubek vedl reprezentaci od loňského léta a tým U19 dovedl na podzim k postupu z úvodní části kvalifikace ME, když mladí reprezentanti pod jeho vedením porazili Kypr, Gibraltar a Chorvatsko.

„Děkujeme trenéru Koubkovi za odvedenou práci i za postup do další kvalifikační fáze. Odevzdává dobře připravený tým, který má šanci dosáhnout dalších úspěchů,“ uvedl technický ředitel FAČR
Dušan Fitzel na oficiálních stránkách Fotbalové asociace ČR.

Jméno Koubkova nástupce zatím není známo, pravomoce hlavního trenéra zatím přebírá současný asistent U19 Jiří Saňák.

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.