Trenér Koubek končí u reprezentace U19

EDEN - Trenér Miroslav Koubek odchází od reprezentačního výběru do 19 let a bude se věnovat pouze Slavii. Dvaašedesátiletý trenér ukončil spolupráci s FAČR po vzájemné dohodě. Od reprezentace U19 odchází kvůli budoucím termínovým kolizím programu Slavie a reprezentačního výběru.
Miroslav Koubek vedl reprezentaci od loňského léta a tým U19 dovedl na podzim k postupu z úvodní části kvalifikace ME, když mladí reprezentanti pod jeho vedením porazili Kypr, Gibraltar a Chorvatsko.

„Děkujeme trenéru Koubkovi za odvedenou práci i za postup do další kvalifikační fáze. Odevzdává dobře připravený tým, který má šanci dosáhnout dalších úspěchů,“ uvedl technický ředitel FAČR
Dušan Fitzel na oficiálních stránkách Fotbalové asociace ČR.

Jméno Koubkova nástupce zatím není známo, pravomoce hlavního trenéra zatím přebírá současný asistent U19 Jiří Saňák. 

Aktuálně

V sobotu doma se Slováckem

včera
Třetí zápas v řadě odehrají sešívaní na domácí půdě, po výhře nad Teplicemi a remíze 0:0 s dánským celkem FC Midtjylland přivítá Slavia Slovácko.

Josef Bican a jeho cesta k československému občanství

včera
Příchod Josefa Bicana do Slavie nebyl vůbec jednoduchou záležitostí. V Praze sice už pobýval a trénoval, ale červenobílý dres v soutěžním zápase dlouho obléknout nemohl. A s československou reprezentací to bylo ještě složitější.

Daniel Langhamer odchází do Mladé Boleslavi

včera
Sedmnáctiletý záložník, který nastupoval v dosavadní části sezony převážně za B-tým, odchází do Mladé Boleslavi.

Další články