Hvězdou čtvrtého dne soustředění Milan Škoda

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ/HOTEL SKI – Slávisté za sebou mají čtvrtý den na soustředění v Novém Městě na Moravě. V neděli odpoledne bylo na programu tréninkové modelové utkání. Kdo byl hvězdou celého dne?
Nedělní dopoledne vyplnily dovedností hry. Hráči se rozdělili do tří skupin po sedmi a soutěžili mezi sebou například v nohejbale, střelbě na břevno, střelbě z dálky nebo agresivitou v osobních soubojích.

Celkovým vítězem dopolední soutěže se stala skupina ve složení Štěpán Koreš, Marcel Gecov, Milan Nitrianský, Martin Dostál, Martin Hurka, Marek Červenka a Milan Škoda. Právě posledně jmenovaný získal vůbec nejvíc bodů ze všech slávistů. Překvapení pro vítěznou skupinu připravili trenéři, protože členové poslední skupiny museli právě vítěze odnést na zádech ze hřiště k autobusu.

Odpoledne bylo na programu modelové tréninkové utkání na 2 x 20 minut. Po úvodním krásném gólu Milana Škody přidal další Marcel Gecov, na druhé straně odpověděl Marek Červenka. Na 3:1 následně navýšil Václav Prošek. O zbylé góly se postarali opět Červenka, dvěma góly završil hattrick Škoda a poslední branku vstřelil Viktor Šimeček. „Dneska to byl povedený den,“ usmívá se Milan Škoda – vítěz dopolední soutěže a střelec z hattricku z odpoledního tréninkového utkání.

Po večeři, která byla v 18:45, následuje pravidelné regenerace v areálu Hotelu Ski. Zázemí nabízí krásný bazén, saunu, páru, vířivku a nechybí masérská místnost Petra Bílka a Radka Hubinky.

Fotogalerie

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články