Nová výzdoba stadionu: Podílejte se na ní i vy!

PRAHA – Slavia chce s úvodem nového ročníku SYNOT ligy připravit pro fanoušky slávistickou výzdobu Edenu. A můžete to být právě vy, kdo se na novém vzhledu Synot Tip Areny bude podílet!
Vyberte v anketě na www.slavia.cz variantu nové výzdoby slávistického stadionu. Nově „obrandovaná“ by měla být hlavní západní tribuna po vzoru výzdoby Synot Tip Areny při utkání UEFA Superpoháru mezi Bayernem Mnichov a Chelsea.

Připravili jsme pro Vás několik možných variant výzdoby, ze kterých vyberete právě Vy tu, která by měla doprovázet domácí utkání Slavie v SYNOT lize. Na homepage www.slavia.cz najdete anketu, ve které můžete vybrat z jedné z následujících variant:

Varianta 1


Varianta 2


Varianta 3


Varianta 4


Varianta 5

:

HLASUJTE V ANKETĚ NA HOMEPAGE WWW.SLAVIA.CZ!


Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články