ONLINE: Slavia hraje generálku proti Sigmě

KROMĚŘÍŽ - Slavia nastupuje v sobotu od 17 hodin v Kroměříži v generálce na nový ligový ročník. Sešívaní se střetnou se Sigmou Olomouc. Utkání můžete sledovat v online reportáži na slavia.cz.
K zápasu nemůže kvůli zdravotním problémům zasáhnout nová akvizice Slavie právě z Olomouce Jakub Petr. Martin Dostál stejně jako brankář Martin Berkovec, který už týden naplno trénuje po zranění, odehráli v sobotu dopoledne celý zápas za juniorku. Útočník Marek Červenka jedná o svém angažmá v druholigovém Sokolově.

Slavia nastoupí do generálky v této sestavě: Hrubeš - Mikula, Latka, Bílek, Juhar - Dobrotka, Gecov - Černý, Škoda, Zmrhal - Balaj.

Sledujte online reportáž zde.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články