Další posilou Slavie Vukadin Vukadinovič

PRAHA – Slavia získala další posilu, kterou je srbský záložník Vukadin Vukadinovič. Do klubu přichází na roční hostování s následnou opcí.
Vukadinovič uspěl ve Slavii na testech, kluby se následně domluvili na působení srbského záložníka v Edenu. „Mám ohromnou radost, že nakonec do Slavie po testech zamířím. Strašně se opět do klubu těším a věřím, že Slavii pomůžu," uvedl Vukadin Vukadinovič k hostování.

„Slavia nepatří na příčky, na kterých byla v minulé sezoně. Věřím, že v tomto ročníku na tom budeme daleko lépe,“ pokračoval Vukadinovič. „Slavia je velký klub s tradicí a pro každého hráče je ohromný sen hrát za takový tým," dodal srbský záložník.

Vukadin Vukadinovič se narodil 14. prosince 1990. Do Čech zamířil sbrský ofenzivní hráč v roce 2010 z Hajduku Bělehrad, když přestoupil do Sezimova Ústí, dnešního Táborska. V lednu 2012 se Vukadinović stěhoval na sever Čech do Jablonce, v lize zatím odehrál 10 zápasů a vstřelil jeden gól. S Jabloncem také v sezoně 2012/13 oslavil zisk domácího poháru.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články