Aldo Baéz po zdravotních testech: Myslím už jen na Slavii

PRAHA/EDEN – Nová posila Slavie, argentinský záložník Aldo Baez, absolvovala zdravotní testy a může se zapojit do tréninku v červenobílých barvách. „Jsem rád, že jsem tady a teď už myslím na Slavii," říká čtyřiadvacetiletý hráč. Samozřejmě perfektní slovenštinou, vždyť v Trenčíně strávil uplynulých téměř sedm let.
V čem spočívaly zdravotní testy, které jste ve Slavii absolvoval?
„Rentgen, sono, magnety... Prostě aby bylo vidět, jestli není nějaký problém. Koleno, nebo kdekoli jinde. Tak myslím, že to dopadlo dobře."

Dopadlo to dobře, teď jste hráčem Slavie, jaké jsou pocity?
„Jsem rád, že jsem tu, že jsem s mužstvem a těším se na to, co bude."

Jak byste se vůbec slávistickým fanouškům představil?
„To je těžké, představovat sám sebe, ale určitě nechám na hřišti všechno, když budu hrát. Umím bojovat pro mužstvo."

V Trenčíně z vašeho odchodu asi příliš velkou radost neměli, jaké to bylo pro vás?
„Bylo to těžké, přeci jen jsem tam byl šest a půl roku. Budu vzpomínat na spoustu super věcí, ale jdu dál. Jsem rád, že jsem tady a teď už myslím na Slavii."

S čím přicházíte do Slavie vy osobně?
„Určitě proto, že Slavia je velký klub a chci i sám sobě ukázat, kde právě jsem. Je to pro mě velká výzva a myslím, že nová sezona je výzva pro celé mužstvo."

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články