Slavia navázala na úspěšné spojení: Generálním partnerem Fortuna

PRAHA - Sázková kancelář Fortuna se v nadcházející sezoně vrací do Slavie, stává se generálním partnerem klubu. První spojení obou značek v roce 2007 bylo pro Slavii předzvěstí jednoho z nejúspěšnějších období historie, když následně oslavila dva mistrovské tituly v domácí soutěži a s logem Fortuny na prsou zažila historický postup do Ligy mistrů. Logo nejstarší české sázkové kanceláře budou hráči Slavie nosit na přední straně dresu po následující tři roky.
„Stejně jako před sedmi lety do klubu vstupujeme v situaci, kdy řada expertů o ambicích prvního týmu pochybuje. My v potenciál Slavie věříme, chceme jí napomoci zpátky do horních pater tabulky, chceme vidět naplněné tribuny a sledovat pražské derby napínavé do poslední minuty. Slavie už ze své povahy musí patřit mezi nejsilnější české fotbalové subjekty a my jsme se rozhodli tomu pomoci. Cokoliv jiného by bylo ztrátou nejenom pro klub, ale pro celé fotbalové prostředí v Česku,“ uvedl Zdeněk Lang, marketingový ředitel Fortuny.

Slavia, ačkoliv prochází složitým obdobím, platí za jeden ze dvou největších klubů v Česku s mimořádnou základnou fanoušků rozesetých po celé republice. To při rozhodování, zda do klubu vstoupit, sehrálo zcela zásadní roli.

„Naším dlouhodobým strategickým záměrem je investovat do fotbalového prostředí nejenom s dopadem na profesionální týmy. Podílíme se také na zlepšování podmínek pro výkonnostní fotbal,“ zmínil Zdeněk Lang.

Fortuna v tomto směru na jaře letošního roku spustila spolu s FAČR projekt na rozvoj fotbalu na nižších úrovních.

Loňská sezona v podání Slavie už se nebude opakovat ani podle bookmakerů. Ti prorokují Slavii klidný střed tabulky, zvýší se také produktivita týmu, který by měl v kursu 1,7:1 vstřelit více než 39 branek, což by bylo o 50 % více než vloni. Nejlepším střelcem se v kursu 3:1 pravděpodobně stane čerstvá akvizice Bekim Balaj.

„Slavie se před novým ročníkem dokázala solidně posílit, když přivedla zkušené hráče, na kterých lze nový tým stavět. Trenér Beránek navíc dokáže vyhledávat talentované mladíky a zapracovat je do mužstva. I když bude letošní sezona podle mě hodně vyrovnaná, sešívaní v ní mohou sehrát zajímavou úlohu,“ doplnil Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Před začátkem ligy mohou fanoušci využít v nabídce Fortuny tradičních klubových speciálů a vsadit se, jestli Slavia vyhraje obě derby (25:1), postoupí do kvalifikace Evropské ligy (10:1) nebo dokonce Ligy mistrů (100:1). Ve hře je i sázka, zda bude průměrná domácí návštěva větší než 6189 diváků (1,4:1) nebo jestli bude na derby v Edenu pokořena hranice 18 tisíc diváků (1,7:1). A vedle hattricku kanonýra Balaje (7,77:1) mohou příznivci gólmana Berkovce tipovat, že i on se zapíše do listiny střelců (20:1).  

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články