V novém magazínu Studio fotbal - Extra velký portrét Martina Latky

PRAHA - Česká televize ve čtvrtek nabídla v premiéře nový formát pořadu Studio fotbal - Extra. Hlavní hvězdou úvodního dílu nového magazínu o SYNOT lize byl stoper sešívaných a navrátilec do Slavie Martin Latka.
Nový formát Studia fotbal - Extra se více blíží oblíbenému magazínu Ligy mistrů. V první díle jste mohli zhlédnout velmi bohatý portrét kapitána Slavie Martina Latka. Ten hovořil nejen o svém vztahu ke Slavii, ale také o začátku s fotbalem na jihu Čech na Hluboké, vzdělání, svých gólech do sítě Sparty nebo o zasedacím pořádku ve slávistické kabině.

Pokud jste pořad nestihli přímo v televizi, najdete ho v archivu České televize v rámci webu ivysilani.cz zde.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články