ONLINE: SYNOT liga startuje, Slavia hraje na Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Přesně po týdnu si slávisté zopakují dlouhou pouť na východ. Jen namísto hanácké perly Kroměříže bude cílem červenobílého autobusu slovácká metropole Uherské Hradiště. Zápas se Slováckem začíná ve 2O:15.
Slavia vstoupí do SYNOT ligy zápasem proti nepopulárnímu soupeři. Vždyť za posledních třináct let sešívaní zvítězili na Slovácku pouze dvakrát, naposledy pak v roce 2011. Od roku 2002 odehráli slávisté na Slovácku jedenáct utkání s bilancí dvě výhry, tři remízy a šest porážek a nepříznivým skóre 9:20. V posledních dvou sezonách odešli poraženi shodně 0:3.

Podaří se Slavii změnit nepříznivou statistiku a zabodovat na úvod nového ligového ročníku? Sledujte zápas v online reportáži na slavia.cz!


Budete přímo na stadionu? Sledujete zápas s přáteli v oblíbeném baru? Nebo doma? Nebo na chatě? Podělte se o své zážitky, fotografie nebo postřehy na twitteru nebo instagramu s hashtagem #vzhuruslavie. Ukažte sešívaným svou podporu i na sociálních sítích!Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články