Juniorská liga startuje už v pondělí

PRAHA/EDEN - Slávistickou juniorku čeká už v pondělí 28. července start dalšího ročníku juniorské ligy, ve kterém budou sešívaní obhajovat mistrovský titul. Od 17 hodin přivítá Slavia na Xaverově Slovan Liberec.
Zápas Slavie s Libercem byl označen jako šlágr kola, úřadující mistr totiž vyzve čtvrtý celek uplynulé sezony. Juniory Slavie tak nečeká na úvod vůbec jednoduché utkání. Výkop zápasu je na Xaverově v 17 hodin, přijďte slávisty podpořit!

Juniorská liga má před sebou už třetí ročník. Do něj tentokrát zasáhne dvacet klubů, o jeden méně než v uplynulém ročníku. Nováčkem je tým Českých Budějovic, naopak svoji juniorku letos nepostaví Sigma Olomouc a Pardubice.

Juniorka startuje do nové sezony se staronovým realizačním týmem. Hlavním koučem je Pavel Řehák, jeho asistenty Ivo Knoflíček, Jan Bauer a Oldřich Pařízek. Rozhovor s trenérem Řehákem najdete zde.

Přípravné zápasy juniorky

SK Slavia Praha jun. - FC Chomutov 2:1 (2:1)
22. 7. 2014
Branky: 5. Fotr, 32. Dostál – 40. Kukačka
Slavia 1. poločas: Berkovec - Dostál, Kodr, Fialka, Bejbl - Salašovič, Novák - Prošek, Peterka, Zámečník – Fotr
Slavia 2. poločas: Berkovec - Kadavý, Pelikán, Fialka, Bejbl (81. Zámečník) - Prosek, Vitarigov - Möglich, Mysliveček, Sodoma - Steven

Výběr Kima Granta - SK Slavia Praha jun. 2:1 (1:0)
19. 7. 2014
Branky: 31. Ju Kiho, 51. Ji Man - 68. Bejbl
Slavia: Berkovec - Dostál, Salašovič, Pelikán (46. Fialka), Bejbl - Vitarigov (63. Mysliveček), Novák - Zámečník, Sodoma (46. Möglich), Peterka - Fotr

FK Litoměřice - SK Slavia Praha jun. 1:5
16. 7. 2014
Branky: 2x Prošek, 2x Fotr, Liška (z pen.)

MFK Chrudim - SK Slavia Praha jun. 4:3
9. 7. 2014
Branky: Zdichynec, Sodoma, Zámečník

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články