ONLINE: V Jihlavě v základu Balaj, Boudjemaa a Prošek

JIHLAVA/MĚSTSKÝ STADION - Slavia hraje od 17 hodin na půdě Vysočiny Jihlava. Oproti derby startují v základu Balaj, Boudjemaa nebo Prošek.
Na poslední chvíli se trenér Beránek musí obejít bez Milana Škody, kterého nepustí na trávník zraněné tříslo, a Martina Latky, který nemůže nastoupit kvůli poraněnému stehennímu svalu. Na hrotu útoku se tak představí Bekim Balaj, pod ním trojice Prošek, Boudjemaa, Černý, v obraně Dobrotka, Kodr, Bílek a Juhar.

Kapitánskou pásku navlékne Jiří Bílek, premiéru v základu áčka v letošním ligovém ročníku si připíše Václav Prošek.

Slavia nastoupí v této sestavě: Hrubeš - Dobrotka, Kodr, Bílek (C), Juhar - Baéz, Zmrhal - Prošek, Boudjemaa, Černý - Balaj.
Náhradníci: Rakovan - Nitrianský, Gecov, Diop, Vukadinovič, Petr, Piták.


Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články