V roce 2014 naposledy do Edenu: Vstupenky na Hradec v prodeji

PRAHA/EDEN – Od čtvrtka 20. listopadu je možné si zakoupit vstupenky na poslední domácí ligový zápas v roce 2014. Slavia v neděli od 18:00 přivítá v Synot Tip Areně v Edenu Hradec Králové. Cenová kategorie vstupenek je Z1.
Vstupenky na poslední domácí utkání můžete zakoupit přes internet, a to na síti Ticketportal. Pro koupi vstupenek online klikněte zde. Pokud si nechcete zakoupit lístek přes internet, můžete kromě kamenných poboček společnosti Ticketportal tradičně využít pokladen v Edenu. 

Otevírací doba pokladen na stadionu v Edenu u železniční trati je následující:

Čtvrtek 20. listopadu: 12:00 – 18:00
Pátek 21. listopadu: 12:00 – 18:00
Neděle 23. listopadu: 12 – až do utkání

Cenová kategorie vstupenek je Z1. Cena jednorázových vstupenek začíná na 160 korunách. Studenti, majitelé karet ZTP nebo členové Fanklubu či Odboru přátel mají výrazné slevy. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Novinka: V prodeji už jsou také permice na jarní část

Během utkání s Hradcem budou v prodeji také permanentní vstupenky na jarní část SYNOT ligy. Půlroční permici do Edenu tak můžete pořídit pro své blízké k Vánocům, ceny začínají na 790 Kč. Více informací naleznete zde.


Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články