Derby žen: Slavia v sobotu přivítá od 14:00 Spartu

PRAHA – Slávistky čeká v sobotu poslední derby v roce 2014. Od 14 hodin se představí v Edenu na hřišti s umělou trávou proti Spartě, před kterou mají v tabulce tříbodový náskok.
Fotbalová liga žen má v sobotu na programu poslední podzimní 12. kolo. Následovat bude už jen pohárový duel. Ve 14 hodin na UMT v Edenu vypukne derby se Spartou. „Na derby se těším hodně, protože se na tento zápas už dlouho připravujeme. Jenom je škoda, že vyšlo až na poslední zápas v podzimní sezoně a už je zima a musí se hrát na umělé trávě,“ říká před sobotním zápasem slávistka Pavla Benýrová.

Slavia je v tabulce na první místě s tříbodovým náskokem právě na svého největšího rivala. V prvním zápase porazily slávistky Spartu na jejím hřišti 3:0. „Od sobotního zápasu očekávám velkou bitvu, větší než při prvním zápase. Spartě se vrátily hráčky ze Švédska a na jejich výsledcích je vidět, že jim to prospělo. Na druhou stranu si myslím, že jsme tak silný tým, že bychom měli uhájit postavení lepšího týmu z prvního zápasu,“ komentuje Benýrová, která má spolu se spoluhráčkami v této sezoně v derby skvělou bilanci.

„Letos jsme prvním zápasem se Spartou navázali na minulou velmi úspěšnou sezonu. Vyhráli jsme 3:0 a na hřišti bezkonkurenčně dominovali. Určitě by byla obrovská škoda nepokračovat v dobrých výsledcích. V sobotu se nespokojíme s ničím jiným než s vítězstvím,“ zakončila jasně Pavla Benýrová.

Utkání se Spartou sehrají slávistky v sobotu 22. listopadu na UMT v Edenu od 14:00. Vstup je volný.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články