Slávistický kemp 2015: Využijte speciální vánoční nabídku

PRAHA - Projekt Slávistického kempu se v létě 2014 setkal s obrovským úspěchem, a proto jsme se rozhodli vám účast na nadcházejícím ročníku nabídnout už teď. Navíc máte možnost využít speciální vánoční akce.
Kempy v roce 2015 se uskuteční opět v našem areálu v Edenu a budou probíhat v podobném režimu jako v předchozím roce, kde si budete moci opět zvolit z variant Slávista ve dne v noci (možnost ubytování v hotelu Slavia) a Slávista pouze ve dne.

Termíny kempů jsou následující:
1. Turnus: 5. - 11. 7. 2015
2. Turnus: 12. - 18. 7. 2015

Ceny kempů zůstávají i pro nacházející ročník nezměněny:
1. Slávista ve dne v noci – 8 500 Kč
2. Slávista pouze ve dne – 5 500 Kč

Účast na slávistickém kempu tak může být ideálním vánočním dárkem pro vaše malé slávisty. Připravili jsme pro vás speciální nabídku, díky které obdržíte speciální voucher, který mohou najít vaše děti pod vánočním stromečkem.

Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit registrační formulář na našich webových stránkách www.slavia.cz nacházející se v sekci Kemp stejně jako tomu bylo minulý rok. Tímto krokem projevíte předběžný zájem o náš kemp, na jehož základě Vám zašleme dárkový voucher. Začátkem března poté obdržíte platební údaje, na základě kterých zaplatíte zálohu ve výši 2 000 Kč do 5 pracovních dnů od obdržení emailu, čímž se stanete právoplatnými účastníky kempu. Následně pouze uhradíte do 30. 4. 2015 doplatek, čímž se Vaše účast stane definitivní.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články