ZIMNÍ PŘÍPRAVA: Soustředění na Slovensku a v Turecku

PRAHA - Slavia 5. ledna zahájí zimní přípravu, během které jsou na programu dvě soustředění. Jedno na Slovensku a druhé v Turecku.
Sešívaní se sejdou v roce 2015 poprvé 5. ledna. V Praze ale trénovat nebudou, protože hned odjedou na dvanáct dní do slovenské Korni, kde najdou perfektní zázemí k tréninku. Součástí areálu je totiž velká krytá hala s umělou trávou.

Po návratu ze Slovenska mají svěřenci trenéra Beránka naplánovaná přípravná utkání. Celkem by jich v závěru ledna měli v Edenu odehrát šest, poslední soupeř je zatím v jednání. Pokaždé odehrají sešívaní dva zápasy během dne.

Na konci ledna slávisté odletí na tradiční herní soustředění do Turecka, kde sehrají čtyři až pět přípravných duelů. O konkrétním programu v Turecku budeme ještě informovat.

Po návratu do Čech odehrají slávisté generálku na začátek SYNOT ligy se Žižkovem. Místo a čas bude upřesněno. Jarní část ligy začíná o víkendu 21. února.

Plán zimní přípravy

5. ledna - 17. ledna
Soustředění Korňa (Slovensko)

21. ledna, UMT Eden
10:00 Slavia - Trenčín
12:00 Slavia - Varnsdorf

24. ledna, UMT Eden
10:00 Slavia - Žilina
12:00 Slavia - Písek

28. ledna, UMT Edenu
10:00 Slavia - Vlašim
12:00 možný soupeř bude upřesněn

31. ledna - 9. února
Soustředění Turecko - soupeři budou upřesněni

14. února
Slavia - Žižkov (čas a místo bude upřesněno)

Víkend 21. února
Liberec - Slavia (začátek jarní části SYNOT ligy)

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články