Majitelé pětiletých permic diskutovali se slávisty

PRAHA - V rámci posledního domácího utkání podzimu proběhlo v Edenu milé setkání. Držitelé pětiletých permanentek se jako tradičně potkali se zástupci Slavie, byla pro ně nachystána prohlídka stadionu, malý dárek i možnost se vyfotit se svým oblíbeným hráčem.
Před posledním podzimním domácím zápasem v Edenu proběhlo setkání majitelů pětiletých permanentních vstupenek. Ty před zápasem s Hradcem uvítala marketingová manažerka Michaela Schejbalová, která také představila hosty setkání. S fanoušky se přišli pozdravit vedoucí A-týmu Stanislav Vlček, trenér brankářů dorostu Radka Černého a zraněný brankář A-týmu Martin Berkovec. Ti byli permanentkářům k dispozici po celou dobu setkání a odpovídali na různé nejen sportovní, zdravotní, ale i osobní otázky.

V letošním roce se sešlo více než třicet majitelů pětiletých permanentek. Každý z přítomných dostal malý vánoční dárek a ti, kteří už absolvovali prohlídku stadionu, i podepsanou fotografii s vybraným hráčem. Se svým oblíbeným hráčem se také mohli vyfotit. Celé setkání pak zakončilo hromadné focení na hrací ploše.


Fotogalerie

Aktuálně

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Vysoká výhra slávistek nad Pardubicemi

včera
Slávistky přivítaly po reprezentační pauze na hřišti v Horních Měcholupech Pardubice a převálcovaly a vyhrály 9:1. Po koronavirové přestávce vyhrály pošesté v řadě.

Další články