ONLINE: Slavia hraje po poločase s Táborskem bez branek

SEZIMOVO ÚSTÍ - Sešívaní se po návratu ze soustředění utkají s Táborskem. Trenér Dušan Uhrin jde do zápasu s dvojicí útočníků, uzdraveného Škodu doplní na hrotu Dame Diop.
Sestava Slavie: Berkovec - Švec, Bílek, Deli, Dostál - Vukadinovič, Hrubý, Souček, Bazal - Diop, Škoda

Lavička: Hrubeš, Mikula, Jablonský, Zmrhal, Voltr, Veselý Lukáš, Kodr, Červenka

Individuální tréninkový program mají Martin Latka a Karel Piták. Zdravotní problémy také nepustí do hry Levana Keniu, Milana Černého a Tomáše Mičolu.

Poprvé v áčku je Lukáš Veselý, který v minulém roce patřil k tahounům Slavie U19. Nejmladší ze slavného rodu Veselých se v létě se zapojil do přípravy juniorky.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články