ONLINE: Slavia porazila v generálce Budějovice 2:0

PÍSEK - Příští sobotu vstupují sešívaní do nového ligového ročníku, ale ještě předtím je čekala v Písku generálka s Českými Budějovicemi. Po prvním poločase vedli sešívaní 1:0, když se ve 20. minutě prosadil Jan Mikula, druhou banku přidal v 54. minutě Karel Piták.
Podrobnosti připravujeme.

Sešívaným chybí v posledním přípravném zápase stále ještě zraněný Levan Kenia, naopak Milan Černý i Tomáš Mičola už jsou nachystáni na lavičce.

Slavia se proti Českým Budějovicím představí v sestavě: Berkovec - Švec, Deli, Latka, Jablonský - Mikula, Hrubý, Zmrhal, Voltr - Piták - Škoda.

Na lavičce náhradníků budou nachystáni: Hrubeš, Vukadinovič, Černý, Diop, Bazal, Bílek, Souček, Mičola, Červenka, Dostál.


Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články