Úspěšná příprava? Uvidíme v lize, říká před startem Uhrin

PÍSEK - Výhra na závěr povedené přípravy trenéra Uhrina potěšila, před ligou ale stojí pevně nohama na zemi. Zda byla úspěšná, podle něj ukáže až prvních pět ligových kol.
Tým trenéra Dušana Uhrina odehrál v Písku generálku na ligu a trenér načal své hodnocení výkonem v první půli. „Byl jsem spokojený zhruba s prvními dvaceti minutami, kdy jsme vstřelili branku a byli hodně aktivní. Pak jsme se z nepochopitelných důvodů zbytečně zatáhli a mohli dostat dva góly od Budějovic,“ okomentoval začátek.

S výkonem ve druhém poločasu byl spokojenější. „Druhou půli jsme začali dobře a myslím, že jsme těch pětačtyřicet minut na hřišti dominovali. Jsem rád, že jsme vyhráli, byla to generálka na Plzeň, ale je jasné, že tam nás čeká úplně odlišné utkání,“ dodal před začátkem ligy.

Slavia v přípravě prohrála pouze jednou se Slovanem Bratislava, jinak se sešívaným dařilo. Trenér tomu ale přílišnou váhu dávat nechtěl. „To ukáže až čas, začíná soutěž a myslím, že na podobnou otázku bude čas tak po prvních pěti kolech,“ stojí kouč pevně nohama na zemi.

Zdravotní stav mužstva se navíc před ligou zlepšil. „Aktuálně je mezi zraněnými jen Levan Kenia,“ prozradil trenér Uhrin.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články