Poprvé v Edenu. Lístky na utkání s Libercem v prodeji

PRAHA - Slavia sice vstoupila do nového ligového ročníku už minulý týden, tuto neděli se ale poprvé představí na domácí půdě. Utkání s Libercem začíná v 17:00.
Vstupenky na duel s Libercem jsou v prodeji na pokladnách v Edenu, pořídit si je můžete také na internetu prostřednictvím Ticketportalu, pro koupi vstupenek online klikněte na tento odkaz.

Cenová kategorie vstupenek je Z1, cena jednorázového vstupného tudíž začíná na 160 korunách. Studenti, senioři, majitelé karet ZTP, členové Fanklubu nebo Odboru přátel mají výrazné slevy. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Otevírací doba pokladen v Edenu:


Úterý28. července
12:00 – 18:00
Středa
29. července13:00 – 19:00
Čtvrtek30. července12:00 – 18:00
Pátek31. července12:00 – 18:00
Nedělě
2. srpna
12:00 – zápas

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články