Další derby ONLINE: Slavia hostí Duklu!

PRAHA/EDEN ARÉNA - Po týdnu hrají sešívaní opět doma v Edenu. Hostem je tentokrát pražská Dukla.
V sestavě sešívaných došlo k několika změnám, post brankáře a celá obrana však zůstaly oproti minulým zápasům beze změny. V záloze se bohužel neobjeví zranění Levan Kenia a Jan Štohanzl. Oba trápí problémy s kotníkem, nemělo by se jednat ale nic vážného, co by je vyřadilo ze hry na delší dobu.

Na pravém křídle tak místo Štohanzla nastoupí poprvé v základu Josef Bazal. Ve středu záložní řady nahradí vykartovaného Tomáše Součka Karel Piták a místo Levana Kenii zaujme Radek Voltr, který tak bude hrát o něco staženěji než v minulých zápasech.

Sestava Slavie: Berkovec - Mikula, Latka, Deli, Jablonský - Piták, Zmrhal - Bazal, Voltr, Černý - Škoda

Lavička náhradníků: Řehák, Bílek, Frydrych, Diop, Vukadinovič, Švec, Hrubý


Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články