Los nás poslal na jih Evropy

Ve 3. předkole kvalifikace Ligy Mistrů se utkáme s řeckým týmem Panathinaikos Atény. První utkání se bude hrát 7. nebo 8. srpna v Praze na Strahově. Nejzkušenější slávista Pavel Kuka se soupeře z balkánského poloostrova nezalekl: "Nemůžeme si stěžovat, já osobně jsem spokojený. Je to sice silné mužstvo, rozhodně však přijatelnější než třeba Doněck. Současný kádr neznám, vím jen, že za ně nastupuje nějaký chorvatský reprezentant, a že hrají pravidelně a úspěšně evropské poháry. Budou si asi myslet, že jsme schůdný protivník. Na nás je dokázat opak a využít výhody domácího prostředí v prvním zápase."

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články