Darujte si k Vánocům jaro. Permice v prodeji

PRAHA - Sešívané čeká na podzim v Edenu už jen jediný zápas, stoupají ale tabulkou a chtějí se o skvělou diváckou podporu opřít i na jaře. Pořiďte si permanentní vstupenku na druhou polovinu sezony. Jako dárek pod stromeček, nebo jen tak pro radost.
Od středy 25. 11. 2015 si na pokladnách v Edenu můžete zakoupit permanentní vstupenku na jarní část sezony. Pokud si ji zakoupíte ještě před podzimním duelem s Příbramí, dostanete jako bonus volný vstup právě na poslední domácí zápas červenobílých. Přijďte tak Slavii podpořit a pomoci jí vybojovat na domácí půdě tři body.


Permanentky lze od středy 25. 11. zakoupit také na centrále Ticketportalu v ulici Politických vězňů 15, Praha 1. Možná je i předchozí rezervace přes webové stránky Ticketportalu. Tam bude prodej permanentních vstupenek pokračovat i poté, co se pokladny na stadionu uzavřou.Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články